top of page

Další služby

V dnešní době potkáváme různé situace, se kterými si vždy nemusíme umět poradit. Měla jsem možnost zabývat se koučinkem a mentorinkem, působím několik let v oblasti personalistiky, a tak Vám mohu nabídnout mé další služby.

Koučování

Poradenství

Koučink je velmi praktická a účinnou metoda pro řešení řady situací v práci, v podnikání i v osobním životě, zejména takových situací, které jsou pro vás nové, náročné či obtížné. Prostřednictvím dialogu si dokážete dobře nastavit své cíle a také jich rychle a efektivně dosáhnout. Metoda je vhodná pro řešení například těchto situací:

֍ chci lepší kariéru, větší úspěch v práci ֍ mám špatné zkušenosti a ty mne limitují - chci to změnit ֍ chci změnu - potřebuji s tím pomoci ֍ chci lépe komunikovat se svým týmem ֍ potřebuji se pohnout z místa a nevím jak a kam ֍ mám krizi středního věku ֍ potřebuji odbourat fobie, strachy ֍ chci uskutečnit projekt a chci si projít kroky, jak na to ֍ chci si zvýšit sebevědomí ֍ jsem nespokojen/a v práci ֍ potřebuji se rozhodnout ֍

nechápu, proč se mi dokola dějí stejné věci a chci to změnit ֍ 

Mentoring

Pracovní schůzka

Mentorink je metoda, která je zaměřena na předávání zkušeností mezi více a méně zkušeným pracovníkem. Nabízím tedy své zkušenosti s vedením lidí a s řízením personálních procesů ve firmách pro rozvoj těch, které tato oblast zajímá a vybrali si jí jako svou profesi. Nabízím své zkušenosti, které jsem nasbírala za více jak 10 let práce v personalistice a ve vedení firem.

bottom of page